Čtvrtek 22. 6.

19:00 Sightless era

20:15 Jezerel

21:45 Eponine

23:00 Ona

Pátek 23. 6.

15:15 Byt číslo 4

16:30 Noise Flow

17:45 SPS

19:00 NARVAN TRIBUTE

20:30 Midi Lidi

22:00 Gaia Mesiah

23:15 Smash Hit Combo

00:30 Narijuana

Sobota 24. 6.

10:00 Záviš

11:15 Koonda Holaa

12:30 SBK

13:45 Xavier Baumaxa

15:00 Čankišou

16:15 Stará puška

17:30 Futurum

18:45 Honza Křížek

20:00 N.O.H.A.

21:30 Pro-Pain

23:00 Malignant Tumour

00:15 Status Praesents

Je to tak! Vydali jsme se za hranice a můžeme vám tak potvrdit, že v červnu do Chlístova dorazí legendární americká kapela Pro-Pain! Tuhle bandu v čele s Gary Meskilem asi nemusíme ani víc představovat ne? Kapela původem z New Yorku nedávno oslavila 30 let na scéně a je nám velkou ctí, že je u nás budeme moci přivítat! Těšte se na pořádnou nálož poctivého hardcoru!

Kapela Narvan tribute band (dříve také Marvan).
Ahoj, my jsme Narvan tribute band. Je nás pět a milujeme, citujeme až parafrázujeme hudbu brněnských Narvan.

Kamil Krůta alias Koonda Holaa, skvělý muzikant, který má v Třebíči a okolí širokou základnu fanoušků a přátel, dorazí se svým osobitým vystoupením na Chlístovský HEJK 2023.

Nadějná šumperská banda Byt číslo 4 se pomalu prodírá stále výše na české scéně! Objevili jsme je náhodou v Majkláčově pitevně, což je již zavedený každotýdenní pořad od Bandzone.cz a na první poslech jsme věděli, že tohle chceme slyšet na Hejku!

Pokračujeme v krasojízdě.. další partou, která se objeví v červnu v Chlístově, jsou Status Praesents! Tahle pražská stálice působí na scéně už od roku 1996 a stále jim to neuvěřitelně šlape! Těšíme se!

A co takhle další legendu české punkové scény? Na Chlístovský HEJK 2023 dorazí také kapela SPS! Víc asi netřeba dodávat co?

SBK na Hejku, to bude zajisté parádní kulturní zážitek! Citujeme z oficiálního webu: Sbor břežanských kastrátů neboli SBK bývá nejčastěji označován za „recitační a hudební soubor“. Pokud k recitujícímu a zpívajícímu jádru sboru přičteme i hudební doprovod, jde momentálně o třináct zpravidla vousatých mužů neurčitého, korektně řečeno snad středního věku.

Sidney, frontman Starých Pušek, dorazí na Hejk a zahraje nám směs vlastních sólových písní spolu s největšími hitovkami Pušek a když to dobře půjde, dorazí ho podpořit i Zdeny se saxíkem! Tohle bude taky zážitek!

Tak a jdeme znovu do zahraničí! Tahle francouzská rapcorová parta má v Česku již své jméno, a to především díky FAJTFESTu, kde se kapela poprvé ukázala již v roce 2010 a hraní v Česku si velmi oblíbila. Kluci se proto na koncert na Hejku velice těší, doufáme tedy, že se na vás můžeme spolehnout s pořádnou podporou pod pódiem!

My jsme si prostě další Hejk bez FuXa nedokázali představit… Tentokrát doveze tribute band Nirvany, který jsme na Hejku ještě neměli, takže se už teď nemůžeme dočkat!

Tuhle kapelu asi není třeba moc představovat, má za sebou již přes 30 let fungování, přes 1000 koncertů na 3 kontinentech a v roce 2010 to dotáhla i na žánrovou cenu Anděl. Těšíme se na parádní show!

Už je to tak.. Záviš dorazí v červnu do Chlístova a postará se o sobotní dopolední budíček, což bude zajisté jedinečný zážitek pro všechny zúčastněné!

Tahle legendární brněnská kapela okolo Romana Dragouna oslavila zrovna včera v klubu Sono 40 let existence! Klobouk dolů.

Xavi byl vlastně prvním představeným účinkujícím nadcházejícího ročníku, jelikož když jsme na jaře oznamovali, že letos bohužel nedorazí, slíbili jsme, že dorazí příští rok, což se taky stane!

Brněnská kapela Čankišou dlouhodobě patří ke špičce české world music, má za sebou koncerty v mnoha zemích po celém světě a na jejich energický koncert se můžete těšit i na Hejku!

Honzu Křížka si mnozí jistě pamatujete už z devadesátých let z kapely Walk Choc Ice nebo následně z kapely Blue Effect, kde zpíval až do ukončení činnosti v roce 2016. Od té doby Honza vydal 2 sólová alba a se svou kapelou dorazí v červnu do Chlístova! Bude „Chci v tobě rejdit“?

Gaia Mesiah po 4 letech zpátky na Hejku!

Další dlouhodobý sen pořadatelského týmu splněn! Tahle elektropopová kapela s velmi osobitým projevem si určitě na Hejku najde své příznivce!

Kapela N.O.H.A. bude rozhodně patřit k hlavním headlinerům nadcházejícího ročníku! Těšte se na mix mnoha hudebních žánrů a smršť pozitivní energie!

Kapela Jezerel se zrodila na konci 90tých let 20.století ze společné lásky k hudbě a rostodivným činnostem, kterážto láska přetrvala až do století jednadvacátého. Náš tvůrčí záběr je stejně široký jako záběr posluchačský.

Sightless Era

ONA je osobitá třebíčsko-brněnská kapela.

Brněnská kapela Eponine.

Noise Flow